Polotovary

Stojan na servítky
1 ks
drevený stojanček
na objednávku

Drevený stojanček na servítky alebo drevená škatuľka na čokoľvek vás napadne. Drevená škaťuľka je vhodná najmä na dekupáž a iné ďaľšie dozdobenie, ako napríklad maľovanie akrylovými farbami či dozdobenie technikou scrapbooking za použitia scrapových dekorácií a papierov.
rozmer škatuľky ( šírka x výška x dľžka ) : 19,5cm x 6cm x 19,5cm
 

2,36 €

Drevené škatuľky
1 ks
kovové zapínanie
skladom 10ks

Set drevených škatuliek so zavieracim vrchným dielom, ktorý sa zaviera vďaka kovovým pántom. Drevená škaťuľka je vhodná najmä na dekupáž a iné ďaľšie dozdobenie, ako napríklad maľovanie akrylovými farbami či dozdobenie technikou scrapbooking za použitia scrapových dekorácií a papierov. Set obsahuje tri drevené škatuľky.
rozmer škatuľky ( šírka x výška x dľžka )
8cm x 6,5cm x 12cm
10cm x 7,5cm x 15cm
12cm x 8,5cm x 18cm
 

15,80 €

Drevený zajačik
1 ks
zajo
skladom 1ks

Drevený zajačik z kvalitného a zároveň veľmi ľahkého dreva. Tento drevený zajačik je vhodnýnajmä na dekupáž a iné ďaľšie dozdobenie, ako napríklad maľovanie akrylovými farbami či dozdobenie technikou scrapbooking za použitia scrapových dekorácií a papierov.
rozmer zajačika: ( výška x šírka x hrúbka ) : 27cm x 20cm x 1,8cm
 

9,90 €

Drevené škatuľky
1 ks
okrúhle
skladom 2ks

Set okrúhlych drevených škatuliek so zavieracim vrchným dielom. Škatľky sú vyrobené z tenkého dreva vďaka čomu sú veľmi ľahké. Drevená škaťuľka je vhodná najmä na dekupáž a iné ďaľšie dozdobenie, ako napríklad maľovanie akrylovými farbami či dozdobenie technikou scrapbooking za použitia scrapových dekorácií a papierov.

od  1,10 €

Detail

Biela sviečka na dekupaž
1 ks
7862-30
skladom 5ks

Sviečka vhodná na ďaľšie dozdobenie dekupážou (servítková technika).
Rozmer sviečky: Ø7cm x 21cm

 

9,99 €

Drevené škatuľky
1 ks
okrúhle
na objednávku

Set okrúhlych drevených škatuliek so zavieracim vrchným dielom. Škatľky sú vyrobené z tenkého dreva vďaka čomu sú veľmi ľahké. Drevená škaťuľka je vhodná najmä na dekupáž a iné ďaľšie dozdobenie, ako napríklad maľovanie akrylovými farbami či dozdobenie technikou scrapbooking za použitia scrapových dekorácií a papierov. Set obsahuje päť drevených škatuliek.
rozmery škatuliek ( priemer x výška )
6cm x 3cm
7cm x 3,5cm
8cm x 4cm
10cm x 4,5cm
12cm x 5cm
 

6,99 €

Vajce
1 kus
Keramické
skladom 1ks

 

 

 

 

Vypálené hlinené vajce, plné, so stredovou dierkou. 7cm.

0,99 €